У Козятині провели майстер-клас «Ми сильні, ми разом»

У Козятині провели майстер-клас «Ми сильні, ми разом»

У Козятинському центрі дитячої та юнацької творчості організували та провели майстер-клас "МИ СИЛЬНІ, МИ РАЗОМ"

Про це повідомляють на сторінках міської ради. Захід організували під керівництвом керівника гуртка "Сувенір" Світлани Олександрівни Гуменюк для дітей тимчасово переміщених осіб.


— На захід завітало 34 учасники. Діти із задоволенням крок за кроком виготовили неперевершені роботи. Працівники центру, діти та їхні батьки отримали безліч позитивних емоцій, — йдеться у повідомленні

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up