Коровай, шашлик та юшка: у Блажіївці відсвяткували День села

Коровай, шашлик та юшка: у Блажіївці відсвяткували День села

Щорічно 14 жовтня мешканці села Блажіївка відзначають День села

Про те, як святкували цьогоріч написала у ФБ Ольга Михальчук.

— Саме в цей день з'їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей, — йдеться в дописі

Свято розпочалося із розважальної програми. Урочиста частина свята відбулася в приміщенні клубу.

По закінченню концерту всіх гостей частували короваєм, смачним шашликом та запашною юшкою.

Свято закінчилось позитивними емоціями і гарним настроєм.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Artur Edu
    Жах, виглядає це все як подорож у часі у Радянський Союз.

keyboard_arrow_up