Коровай, шашлик та юшка: у Блажіївці відсвяткували День села
Щорічно 14 жовтня мешканці села Блажіївка відзначають День села
Про те, як святкували цьогоріч написала у ФБ Ольга Михальчук.
— Саме в цей день з'їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей, — йдеться в дописі
Свято розпочалося із розважальної програми. Урочиста частина свята відбулася в приміщенні клубу.

По закінченню концерту всіх гостей частували короваєм, смачним шашликом та запашною юшкою.
Свято закінчилось позитивними емоціями і гарним настроєм.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
-
Artur EduЖах, виглядає це все як подорож у часі у Радянський Союз.