Київський письменник зібрав аншлаг у бібліотеці

Київський письменник зібрав аншлаг у бібліотеці

У рамках поїздки по 100 містах України, Козятин відвідав мандрівник, колумніст чоловічого журналу Макс Кідрук

У центральній районній бібліотеці в минулу п’ятницю, 17 листопада, відбулась презентація нової книги українського письменника Макса Кідрука “Не озирайся і мовчи”. Це містичний роман з елементами  жахів і техно. Твір зачіпає проблему спілкування між батьками та дітьми, дитячої жорстокості та підліткового бажання втечі від реальності. Події роману розгортаються довкола чотирнадцятирічного юнака на ім'я Марк, який у своїй школі є об'єктом постійних цькувань і знущань. Знайомство хлопчака з дівчиною Сонею приводить його до місця, що зупинилось у часі, де той може сховатись від своїх життєвих негараздів, однак ця місцина є осередком набагато страшніших речей.

Бажаючих поспілкуватися з молодим талановитим митцем виявилось досить багато. Працівники бібліотеки кажуть, що розраховували на людей 60, а прийшло понад сто! Більшість були школярі міста та району, які трішки заскучали на першій частині лекції.

Відео дня

Макс Кідрук провів презентацію. Письменник розповідав про свої подорожі та спостереження. Зокрема, про взаємовідносини між гепардами та медоїдами, про руїни старовинних споруд. Показував цікаві власноруч зроблені фото з різних куточків світу. Уривків зі своїх творів автор не зачитував. Натомість розповів передісторію написання романів “Твердиня”, “Зазирни в мої сни” та “Не озирайся і мовчи”. Продемонстрував бук-трейлери (відеоролики-анонси) цих романів. І заінтригував присутніх розповіддю про свою майбутню книгу “Де нема бога”.

Під кінець зустрічі шанувальники письменника мали змогу придбати його книги, отримати автограф і сфотографуватися з митцем. Через газету “RIA-Козятин” Макс Кідрук побажав козятинчанам читати гарні книжки, слухати прикольну музику та вірити, що все буде добре!

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up