За ніж у серце дали 12 років: винесли вирок вбивці з нашого району
- На початку квітня у Хмільницькому районі поліцейські затримали 64–річного місцевого мешканця, який під час конфлікту з сусідом, наніс йому ножове поранення в область серця. Від отриманих травм чоловік помер.
- Днями Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області визнав обгрунтованими доводи прокурора Хмільницької окружної прокуратури та визнав винуватим 65-річного мешканця Хмільницького району у вчиненні вбивства.
Прокурор довів, що у квітні цього року обвинувачений на одній з вулиці села підійшов до 58-річного чоловіка та умисно вдарив його ножем у ділянку серця. Від тяжкого тілесного ушкодження потерпілий помер на місці
За результатами розгляду обвинувального акта та оцінки наданих прокурором доказів суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні особливо тяжкого злочину та засудив до покарання у виді позбавлення волі на строк 12 років. На сьогодні вирок законної сили ще не набрав, – повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратура
Читайте також:
За борги «Відродження» віддадуть 2,5 мільйона
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.