Акція протесту діям Пузиря (+відео)

Акція протесту діям Пузиря (+відео)

Ще трошки і — в сміттєвий бак

В п’ятницю 13 жовтня о 8.00 під кабінет міського голови прийшли невдоволені мешканці будинків, які потерпають від диму. Джерелом забруднення повітря знову стало спалювання в котельнях соняшникового лушпиння.

Відео дня

О 8.30 в свій кабінет прийшов і очільник міста. Запитавши громаду, чи всі до нього, він пройшов в кабінет. За ним пішла невдоволена громада.

З самого початку до міського голови звернулася Людмила Ткачук. Вона на стіл гродоначальника поклала документ. Це був лист-відповідь мера, в якому він обіцяв трубу, з якої забрудньвалось навколишнє середовище, демонтувати минулої весни. Міський голова прочитав, що писав півроку тому.

— Трубу наростять, але зараз немає такої можливості, — сказав він. — Кран, який може підняти трубу більш як на сорок метрів, один. А він зараз задіяний в місті Калинівці і раніше 20-го жовтня в Козятин не приїде.

Невдоволені люди запитали в міського начальника, а що їм до 20-го робити.

— Раніше не буде, — відрізав той.

Люди, що прийшли, краще розуміли становище, в якому опинились. Їм надоїли обіцянки, які не виконуються. Та й нарощування труби за логікою нічого не мало поміняти. Дехто з ходаків перейшов на підвищений тон спілкування...

Одна з мешканок міста Тетяна Єрмолаєва, зокрема, відзначила, що соняшникове лушпиння не є паливом.

— Це відходи від олію, — зазначила вона. — І нарощування труби проблему не вирішує

Не відомо скільки часу тривала б дискусія між людьми доведених до відчаю. Та щось здвинулось з мертвої точки, коли присутній депутат Панчук зачитав лист. В ньому йшлося, що екологічна служба на основі судового рішення розшукує фірми, які відповідальні за опалення в місті Козятині. За даною адресою тільки фігурує одне прізвище. Іншими словами в документі, який повинен бути відомий міському голові сказано: “Хлопці, ви що творите? Припиніть свої екперементи негайно!”

Очільник міста тут то і пообіцяв, що процент брикетного палива в котельнях буде збільшено. Але мешканці  закопчених будинків зажадали, щоб міський голова свою обіцянку підтвердив телефонним розпорядженням перед тими, кого не може знайти екологічна служба. Адже  тільки він знає, де їх шукати. Міський голова довго не хотів телефонувати та все ж здався.

Городяни покинули кабінет мера та обіцяли повернутись. На цей раз із сміттєвим баком.

Один з моментів зустрічі

 

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up