Козятинський ЦНАП надає послугу «Мобільний кейс»

Козятинський ЦНАП надає послугу «Мобільний кейс»
  • Козятинський ЦНАП для людей, які не мають можливості відвідати установу, надає адміністративні послуги на віддаленому робочому місці. Кому доступна ця опція і як нею скористатися розповіла начальник Центру надання адміністративних послуг Оксана Бортняк.

— Ми отримали технічне обладнання «Мобільний кейс», яке дозволяє надавати адміністративні послуги вдома.

Це стало можливим завдяки співпраці з проєктом «Посилене партнерство для сталого відновлення» впроваджено програмою розвитку ООН в Україні та фінансової підтримки уряду Швеції.

Поява у громаді «Мобільного кейсу» — це крок назустріч людям, які мають такі ж права, як інші жителі, але стикаються з проблемами їхньої реалізації через вік і стан здоров’я.

Відео дня

— Хто може скористатися такою послугою?

— Правом на отримання адміністративних послуг на віддаленому робочому місці можуть скористатись:

  • Особи які досягли 80-річного віку
  • Особи з інвалідністю першої групи
  • Особи, які за станом здоров’я не можуть самостійно пересуватись. Зокрема ті, хто перебуває на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах
  • Ветерани війни та учасники бойових дій.

— Як такі категорії людей можуть отримати адміністративну послугу?

— Щоб отримати адміністративну послугу представник клієнта має звернутися до Центру надання адміністративних послуг та повідомити про наявність такої потреби, а також надати документи, які підтверджують право отримати адміністративну послугу віддалено.

Стан здоров’я суб’єкта звернення, що визначає його належність до категорії осіб, на яких поширюється надання послуг, підтверджується одним з наступних документів:

посвідчення інваліда першої групи; довідкою медико-соціальної експертної комісії про наявність інвалідності першої групи; випискою з історії хвороби амбулаторного хворого або копією відповідної інформації з медичної картки амбулаторного (стаціонарного) хворого; довідкою сімейного лікаря або висновком медико-соціальної експертної комісії (індивідуальною програмою реабілітації інваліда) про необхідність хворого в постійному сторонньому догляді та нездатності до самообслуговування.

Наш обов’язок дбати про кожного жителя та потреби таких людей. Тому ми знайшли можливість надавати таким категоріям людей адміністративні послуги вдома.

 

Коментарі
×
0%
keyboard_arrow_up