З сьогоднішнього дня в Україні знизилася ціна на бензин та дизпаливо

З сьогоднішнього дня в Україні знизилася ціна на бензин та дизпаливо
 • Починаючи з сьогоднішнього дня, 18 березня, в Україні знизилася ціна на бензин та дизпаливо.
 • Відтепер за дизпаливо платити доведеться на 5 гривень менше (зниження з 44,90 до 39,96 за літр), бензин – більш ніж на 7 грн дешевше (зниження з 43,52 до 35,76 грн. за літр).

Цю інформацію надали у прес-службі Міністерства економіки. Там пояснили, що раніше Верховна Рада ухвалила закон, який скасовує акциз на паливо та зниження ставки ПДВ з 20% до 7%.

«Завдяки цьому ми досягаємо балансу, коли за рахунок радикального зниження податків ціна знижується. Завдяки цьому ми маємо можливість акумулювати достатньо ресурсів для проведення посівної кампанії та перевезення критично необхідних вантажів, у тому числі продуктів харчування. Доступне паливо дозволить активувати низку економічних процесів, які наблизять Україну до перемоги», — йдеться у повідомленні.

Зазначимо, раніше експерт «Консалтингової компанії А-95» Сергій Куюн прокоментував ситуацію з паливом в Україні. Він зазначив, що ціна на нафту досягла 140 доларів за барель, це на 40% вище, ніж до війни. Нафтопродукти на біржах зросли в ціні пропорційно до цього.

Відео дня

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (3)
 • Ruslan Knives

  Де?) Навпаки подорожчав
 • Виктор Ставничий

  Ціна може й знизилась, тільки пального ніде немає!..
 • Олег Козачук

  Ніхера собі зниження, з 33грн підняли до 43грн а тепер скинули 7грн отримали 46грн - щось мені в цій схемі не йде з голови принцип "чорної п'ятниці ".......

keyboard_arrow_up