Отримав два щеплення — отримаєш і тисячу гривень: в Україні платитимуть за вакцинацію

Отримав два щеплення — отримаєш і тисячу гривень: в Україні платитимуть за вакцинацію
  • Про ново програму у своєму відеозверненні розповів 15 листопада президент України Володимир Зеленський

В Україні розробляють нові програми підтримки для бізнесу й громадян, які постраждали від карантину. Серед нововведень — плата за вакцинацію. На це з бюджету виділять 6 мільярдів гривень.

Програму запустять 19 грудня, на неї виділять близько 3 млрд грн, стільки ж — на початку 2022 року. Загалом шість мільярдів гривень.

— Кожен, хто отримав два щеплення, зможе отримати 1000 грн… через застосунок Дія, — каже Зеленський.

Гроші можна буде витратити на:

  • абонемент в спортивний зал або фітнес-центр;
  • квиток в кінотеатр або театр;
  • похід в музей;
  • квиток на залізничне чи авіаперевезення.

Прессекретар президента Сергій Никифоров розкрив деталі виплат вакцинованим, розповівши, що ці гроші не можна буде витратити на горілку і цигарки.

Наразі технічна сторона процесу виплат ще розробляється. Про це Никифоров повідомив у коментарі УНІАН.

«Єдине, що це не будуть живі гроші. Це буде якийсь сертифікат або депозит, або ваучер, або щось таке. Тобто його не можна буде витратити на горілку і цигарки. Буде перелік послуг і товарів, на які можна буде витратити цю тисячу гривень, — розповів Никифоров. — Це послуги й товари зі сфери культури: квитки, театр, кіно, концерти, книжки, подорожі, музеї та інше... Там буде більший перелік послуг, але концептуально — це послуги і бізнеси, які постраждали від карантинних обмежень».

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (6)
  • Микола Ярощук
    перерахуйте ці гроші онко хворим
  • Elena Gosha
    Дёшево ценит жизнь своего народа!
  • Наташа Люстранська
    Це тільки для города а в селі які фітнеси і театри. Для села не треба нічого показуха.
  • Олег Чернодуб
    Отстань Вова, ну не хочу я вакцинуватись!
    Давай штуку зелених тоді може ще подумаю! 😉 🎉
    Читач78 reply Олег Чернодуб
    за штуку відсмокчеш, бидло?

keyboard_arrow_up