Скринька замість плати за місце, Wi-Fi на стадіоні та лебеді на крижині

Скринька замість плати за місце, Wi-Fi на стадіоні та лебеді на крижині
  • Періодично ми об’їжджаємо наше місто і його околиці в пошуках цікавих фото. Цього разу під приціл камер потрапили рибалки на водокачці, розірвані пакети з сміттям, лаз до спортзалу «Локомотив» та лебедина родина.

Перше фото зробили на розі вулиці Вінницької та Князів Острозьких. Люди тільки знесли пакети зі сміттям, а вже в деяких з них похазяйнували песики.

— Майже кожного разу таке. Поки сміттєвоз приїде — собаки багато пакетів роздеруть. Доцільно було б поставити там сміттєвий бак, тільки немає безпечного місця для нього. Є як є. Частіше сміття з роздертих пакетів комунальники на лопату збирають, буває, що це доводиться робити нам, — каже мешканець вулиці Олександр. 

Відео дня

В метрах ста від перехрестя з вулицею Вінницькою хтось збив собаку великої породи. Це як треба летіти, щоб за 20 метрів від перехрестя скоїти наїзд на чотирилапого?

Наступні фото — з парку залізничників. В спортзалі «Локомотив» нічні «антиатлети» розширили перелаз у вікні. Яким видом спорту вони там хочуть займатися — загадка. А розгадати її можуть правоохоронці, коли спіймають любителів  «екстремального спорту у закритих приміщеннях».

Паркова зона — легені нашого міста. В дерев, як у всьому, є свій ресурс. Коли б сухостій вчасно спиляли, він міг піти на дрова. Зараз деревина догниває у водоймі.

З парку залізничників перемістилися на привокзальний ринок. На першому торговому ряду адміністрація ринку поставила скриньку збору коштів для ЗСУ. 

— На тлі останніх подій ми маємо надіятись тільки на ЗСУ. Тож нашому війську треба допомагати. От і вирішили гроші, які з продавців ринку брали за місце, збирати на ЗСУ, — каже директор ринку пан Володимир.

На водокачці поспілкувалися з рибалками зимового лову. Майже місяць на водоймі безпечний лід, а хорошого кльову рибалки й не бачили. 

— Кажуть, що риба добре ловилася в Непедівці на ставку Вила та у Кордишівці на Сільському. От там рибалки відвели душу, а ми зловили сьогодні дві плітки на сімох, — каже один з рибалок

Наостанок запитали рибалок скільки на їх думку за такої погоди ще лід на воді може протриматись?

— Від сили тиждень, може й того менше, — кажуть вони. Значить і лебедям перебути примхи погоди залишилось тиждень.

Коли ми підійшли до їхньої ополонки лебеді були на протилежному березі і поміж рибалок, перевалюючись з лапи на лапу, стали чимчикувати до нас, до місця, де їх козятинчани підгодовують.Лебеді ще не дійшли до своєї ополонки, як до нас з торбинкою корму підійшли директор стадіону та з один з охоронців. Охоронець зійшов на лід став корм розсипати. Пернатий довірливо підійшов до нього і почав корм брати з руки чоловіка. Лебідка їла корм з насипаної купи. Потім самець грізно засичав і лебедина пара пішли у воду. Так лебеді відреагували на появу між людьми старожила стадіону — маленьку собаку.

З водокачки ми поверталися разом з директором стадіону. В планах у нього підготувати поле і завершити систему поливу, провести нову лінію освітлення стадіону, бо нині діюча замикає і багато чого іншого. А ще Володимир Шурман повідомив, що на стадіоні можна користуватися інтернетом Wi-Fi. На цій позитивній ноті ми й завершили нашу прогулянку містом   

 

  

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up