Вода камінь точить

Вода камінь точить

Нарешті зважили на мешканців Осипенка

Про проблему на вулицях Сєдова і Осипенка газета “RIA-Козятин” вже повідомляла двічі (22 вересня 2016 №38 “Мешканці задихаються від пилу” та 9 березня 2017 №10 “Мер забув, що пообіцяв мешканцям вулиці Осипенка”.

Суть пробюлеми в тому, що люди потерпають від свавілля підприємця, який, курсуючи важким транспортом, розбив дорогу. І люди живуть у багнюці взимку і в пилюці влітку.

 

Відео дня

Ось на сайті міської ради з’являється повідомлення, в якому написано: що на численні звернення мешканців вулиці Осипенка та, заслухавши представника козятинської поліції, виконавчий комітет Козятинської міської ради вирішив заборонити рух вантажних транспортних засобів по Осипенка.

Шановний  Олександре Дмитровичу, газета “RIA-Козятин” вдячна вам, що ви відреагували на газетні публікації. Тільки ви не хочете цього визнати. Вам простіше згадати тільки мешканців вулиці. Невже так важко було бути справедливим? Скажіть, будь ласка, коли б міська влада була до кінця чесна в своєму повідомленні, могла б газета мати моральне право на таку думку? І факти замовчування заслуг видання “RIA-Козятин” непоодинокі.

Та ми сьогодні не про це. Це так, на майбутнє.

Не можна критикувати владу за добрі вчинки. А вчинок дійсно заслуговує на повагу. Усе, що робиться для людей, похвально.

 

Тепер вулицями Осипенка, Сєдова, Пролетарською, згідно з  рішенням виконкому Козятинської міськради, заборонений рух вантажного транспорту. Крім того, буде встановлено пристрій обмеження висоти транспортних засобів висотою 3 метри по вулиці Осипенка. Заборонні знаки будуть встановлені і на інших вулицях. Контроль за дотриманням Правил дорожнього руху покладається на патрульно-постову службу. Якщо рішення виконкому буде виконано в повному обсязі, то збудеться мрія людей. Ніхто не буде обливати брудом їхні паркани і квітники. Мешканці згаданих вулиць зроблять полегшений подих.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up