Як правильно вибирати чоловіче взуття: секрети онлайн- і офлайн-шопінгу (Новини компаній)

Як правильно вибирати чоловіче взуття: секрети онлайн- і офлайн-шопінгу (Новини компаній)

Модні бренди пропонують сотні, а то й тисячі моделей чоловічого взуття: відрізняються стиль, фасони, матеріали. Асортимент такий широкий, що голова йде обертом. Як замовити якісну, зносостійку і стильну пару?

Ця стаття стане в пригоді всім, хто не любить мук вибору. Розповідаємо про те, як відрізнити хороше чоловіче взуття під час покупки у фізичному та інтернет-магазині.

Купуємо офлайн: на що звернути увагу

Потримайте вибрану пару в руках, приміряйте та оцініть її за такими параметрами:

  • якість швів — рівненькі стібки довжиною два-три міліметри, відсутність вузликів та ниток, що стирчать, слідів клею — перша запорука якості;
  • справність застібки-блискавки — замочок має вільно ходити туди-сюди, а між ним і ногою повинна бути смужка матеріалу, яка вбереже від натирань;
  • каблук — колодка має бути стійкою, не від'їжджати назад під вагою тіла.

Звісно, ніякого різкого запаху чи слідів фарби на руках. Приміряйте чоловіче взуття на обидві ноги. Не стійте на місці, а походіть. Примірку краще запланувати на другу половину дня, коли стопи трохи набрякнуть після щоденних навантажень.

Як не помилитись за онлайн-замовлення

Інтернет-магазинів багато, але купувати чоловіче взуття краще у тих, що мають хорошу репутацію — наприклад, тут: https://vittorossi.ua/ua/shop/muzhskie_modeli/obuv_1. Це онлайн-вітрина українського бренду, який недавно відзначив 15-річчя. Виробник дбає про комфорт і стиль, тож використовує високоякісні матеріали і залучає до співпраці відомих дизайнерів.

Щоб шопінг в Інтернеті був успішним, зважайте на такі фактори:

  1. Точний розмір ноги. Виміряти його можна за допомогою аркуша паперу, олівця та лінійки. Вимірювати та порівнювати з брендовою розмірною сіткою треба обидві ноги. Як і з фізичною приміркою, робити це краще ввечері.
  2. Опис товару. Виробник надає інформацію про матеріали верха, підкладки, устілки, підошви, висоту каблука, колір. Інформації достатньо, щоб зробити вибір.

За виникнення питань скористайтесь онлайн-консультацією. Таку послугу надає більшість продавців.

Універсальні поради

Рекомендації будуть актуальними в обох випадках: під час покупки чоловічого взуття як офлайн, так і онлайн. Зважайте на:

  • сезонність — демісезонні, весняні, осінні та зимові моделі повинні мати високу підошву (від 5 см);
  • довжину застібки-блискавки — якщо вона доходить до підошви, перевзуватися буде зручно;
  • матеріали підкладки та устілки — якщо це натуральна шкіра або текстиль, дискомфорт не виникає.

Не забувайте про специфіку матеріалів. Замша не любить надмірної вологості, лакована шкіра не пропускає повітря, тому взувати такі туфлі доречно лише на нетривалі заходи.

Ще один важливий критерій — призначення. Кеди і кросівки доповнять вбрання у спортивному, кежуальному та навіть класичному стилі. Туфлі — оксфорди, борги, дербі, монкі — пасують до строгих ділових та невимушених стрітстайл-образів. Черевики — універсальне чоловіче взуття для холодної пори року.

keyboard_arrow_up