Як обрати універсальний ноутбук і на що звернути увагу? (Новини компаній)

Як обрати універсальний ноутбук і на що звернути увагу? (Новини компаній)

Ноутбук – найбільш необхідний та важливий інструмент для сучасної людини. І не важливо для якої мети: чи для роботи, чи для навчання, чи для розваг. А іноді потрібна універсальна модель, що підійде для виконання різних функцій.

Серед компаній, які є виробниками техніки, одні з найпопулярніших компаній – це Lenovo. Особливо їхня лінійка Ideapad. Ці ґаджети надійні, стильні. Особливо зручно те, що вони мають надзвичайно тонкий корпус та якісну начинку. Такі ноутбуки ви знайдете за посиланням: https://comfy.ua/ua/notebook/brand__lenovo__notebook_seriya__lenovo-ideapad/.

Та в лінійці надзвичайно багато різноманітних девайсів у різних цінових категоріях: бюджетні та флагмани. Є кілька серій в лінійці, позначених цифрами:

  • 100. Ґаджети, що мають найменшу вартість та елементарні функції.
  • 500. Ультрабуки, тонкі корпуси з достатньою потужністю.
  • 700. Ігрові ноутбуки, що можуть впоратися з будь-якими завданнями.

Основні характеристики цієї лінійки Ideapad:

  1. Дисплей. Різні діагоналі, можна обрати найзручніший розмір, навіть нетбук.
  2. Продуктивність. Різні процесори, проте усі 9 видів дуже потужні, деякі з них від Intel і AMD.
  3. Відеокарта. Ви можете обрати девайс з дискретною або інтегрованою деталлю.
  4. Дизайн. Різноманітні, цікаві та соковиті кольори корпусу. Ви точно знайдете те, що вас цікавить.                          

На що ще варто звернути увагу? Звісно, важливим є тип накопичувача. Моделі мають вбудовані  HDD, SSD, eMMC. Насправді, найпоширенішим є перший вид. Він має обсяг пам’яті до 2 Тб, проте другий тип, схожий швидше на звичайну флешку, має надзвичайну швидкість роботи і впливатиме на більшу продуктивність. А ще він практично безшумний, проте значно дорожчий. Обидва попередні варіанти об’єднує в собі третій змішаний тип. eMMC є дуже вигідним в енергоспоживанні, проте має затримки в обміні інформації, тому він і є найменш популярним.

Найбільшою перевагою цієї лінійки є універсальність, адже такі девайси підійдуть для різних видів послуг. Для нескладних завдань підійдуть і лептопи з невисокою потужністю. Для бізнесу варто обирати легку та компактну модель, яка займатиме мінімум місця та може транспортуватись. Секрет ігрових ноутбуків у просунутому процесорі та потужній відеокарті. Наприклад, для таких цілей підійде Intel Core i5 та Intel Core i7. Початковий обсяг пам’яті у цих ноутбуків від 2 до 8 Гб, розширити його можна до 16. І швидкість роботи і багатозадачність у таких моделях забезпечені.

Тому, якщо ви шукали хороший ноутбук, зверніть увагу на ці моделі за вигідними цінами та з хорошим наповненням.

keyboard_arrow_up