Микола Філонов: Вінничани посилюють допомогу ЗСУ (Прес-служба "Ми - Вінничани")

Микола Філонов: Вінничани посилюють допомогу ЗСУ (Прес-служба "Ми - Вінничани")

Громадська організація "Ми - Вінничани" та благодійний фонд Миколи Філонова "UA" посилюють допомогу Збройним Силам України

Громадські організації виділяють чергову фінансову допомогу на ремонт ще трьох автомобілів, які незабаром поїдуть в зону бойових дій.

Наразі ми виконуємо запит бійців, земляків з нашого району, що несуть службу на передових позиціях оборони країни, - зазначили в пресслужбі фонду. 

"У сучасній війні наявність у бійців надійного автомобіля - велика перевага і допомога. Тому в цьому напрямку ми теж намагаємось докладати зусиль і підтримувати наших захисників", - зазначив засновник фондe UA Микола Філонов. Він також підкреслив, що у нинішніх умовах для ЗСУ дуже важливо мати сприяння з боку громадських і благодійних організацій. 

Громадська організація і фонд вже надали допомогу земляками на відновлення техніки на 55 тис. грн., на черзі ще дві автівки, закупівля бойових дронів та іншого спецобладнання.

“Ми і надалі сприятимемо ЗСУ у будь-яких питаннях, з яких вони звертатимуться за підтримкою”, — зазначив Микола Філонов.

Нагадаємо, ГО “Ми — Вінничани” прийняло рішення про посилення підтримки ЗСУ. На початку березня місцеві ЗМІ повідомляли про допомогу громадського об'єднання військовим шпиталям Вінниччини де проходять лікування та реабілітацію наші бійці.

Довідково: До громадського об'єднання "Ми-Вінничани" входять народний депутат VIII скликання Сергій Кудлаєнко, екс-голова Вінницької ОВА та колишній мер Вінниці, нардеп двох скликань Олександр Домбровський, партнерами ГО є чинні парламентарі Лариса БілозірГеннадій Вацак та Микола Кучер, керівник організації очільник Вінницької облдержадміністрації 2015-2019 р. Валерій Коровій.

keyboard_arrow_up