Автоматизація лабораторних досліджень за допомогою сучасних біохімічних аналізаторів (Новини компаній)

Автоматизація лабораторних досліджень за допомогою сучасних біохімічних аналізаторів (Новини компаній)

Одним з важливих приладів у діагностиці захворювань є біохімічний аналізатор. За його допомогою можливо отримати точні результати про стан пацієнта та його захворювання. Це стало можливим завдяки використанню сучасних автоматичних аналізаторів, які використовують інноваційні технології для отримання та перевірки результатів. Багато з них проводять повторні перевірні тести.

Діагностика захворювань за допомогою аналізаторів

Біохімічні аналізатори дозволяють знаходити різноманітні порушення в організмі швидше та на ранніх стадіях. Це допомагає у постановці діагнозів та призначенні лікування. Найбільш ефективними напрямками діагностики вважаються:

  • Захворювання печінки. За допомогою аналізатора можна точно визначити рівень ферментів, що дозволяє знайти проблеми з гепатоцитами та жовчним міхуром. Сьогодні на підставі рівнів ферментів спеціалісти знаходять існуючі проблеми з печінкою, а також хвороби (пухлини, гепатити, цироз).
  • Серцево-судинні захворювання. Аналізатори допомагають вивчати ліпідний профіль людини, який вважається основним у вивченні кількості холестерину в організмі. Саме через нього виникають атеросклеротичні бляшки, які можуть призвести до інсульту або ішемічної хвороби.
  • Метаболічні розлади. За допомогою аналізаторів на ранніх стадіях можливо знайти ознаки діабету, обміну сечової кислоти, порушення функції нирок.

Слід зазначити, що сучасні аналізатори активно використовують не тільки для людських досліджень, але й у ветеринарії. Це також дозволяє вчасно виявити патології та проблеми тварин.

Які бувають біохімічні аналізатори з автоматичними функціями?

Сьогодні існує декілька видів аналізаторів, тому обирати їх необхідно в залежності від умов використання. Розглянемо переваги та недоліки різних видів приладів:

  • Напівавтоматичні. У таких аналізаторах деяка частина роботи виконується автоматично, а деяка – руками спеціалістів. Обладнання має невеликі розміри, тому його легко встановлювати в малих лабораторіях. Також напівавтоматичні аналізатори дозволяють проводити нестандартні дослідження. Але перед їх вибором слід розуміти, що продуктивність такого обладнання значно нижче від автоматичних систем. Також є ризик помилки у дослідженні через людське втручання.
  • Автоматичні. Такі вироби працюють повністю в автоматичному режимі – від завантаження речовин для аналізу, до отримання результатів дослідження. Автоматичні аналізатори мають високий рівень продуктивності та достовірності проведення аналізів. Завдяки таким приладам можливо проводити дослідження широко спектру без перерв. Однак подібні аналізатори мають великі габарити, тому для них потрібно виділити окреме місце в лабораторії. Також їх ціна дещо вище від напівавтоматичних аналізаторів. Для їх обслуговування обов’язково потрібні кваліфіковані спеціалісти.

Які показники визначає біохімічний аналізатор?

Прилади використовують для отримання досліджень за такими показниками:

  • білірубін (загальний, кон’югований);
  • креатинін;
  • холестерин (загальний, поліпопротеїнів);
  • кальцій та фосфор у крові;
  • мочевина;
  • кількість загального білка у сироватці крові.

Слід зазначити, що точність показників буде залежати від якості та надійності обраного приладу. Саме тому краще обирати перевірені бренди, які мають великий досвід створення медичного обладнання. Компанія HLR пропонує відомі бренди, продукти яких має кожна велика лабораторія.

keyboard_arrow_up