Для ліриків, патріотів філософів

Для ліриків, патріотів філософів

Побачила світ чергова книжка нашої землячки Світлани Травневої “В полумисках літа”.

До списку тих, хто посприяв і підтримав цю збірку віршів, ввійшла і редколегія “RIA-Козятин”, чим я дуже пишаюсь. Анотацію виданню зробив український письменник Михайло Каменюк. Він пише про добротний поетичний ужинок авторки: “...в її книзі поринаємо в духовний, багатий світ сучасної українки: світ плеканої нею природи, світ почувань і переживань, тривог і щастя любові. І дуже віриш в слова героїні книги, що вона “ув орлім клекоті знайде своє натхнення і чебрецем п’янким приляже на папері”... Світлана Травнева, її творчість близькі мені тим, що належать до мого романтичного, позбавленого шкурної діловитості покоління. Коли шкільні відмінники, як правило,  ставали відмінниками життя. А неуки — двійочники, трієчники — аж ніяк не могли пробиватися до обтяженого власним егоїзмом суспільного “істеблішменту”. Та сталося те, що сталося. І тремтливий, одухотворений світ поезії завис на тоненькій ниточні над безоднею забуття. Тим дорожчий він справжній людині. Тим дорожчий нам блакитний і ранимий птах літератури на ймення Світлана Травнева. Він наш вінницький — подільський. Пам’ятаймо це! Шануймо це!”.

Пані Травнева — поет, чиї вірші хочеться, щоб читали дітям на уроках і писали за ними диктанти, аби засвоювати і користуватися її мовними перлинами…

Відео дня

Книжка “В полумисках літа” є у архівній бібліотеці редакції “RIA-Козятин” (вул. Незалежності, 39, м. Козятин). Приходьте, ознайомлюйтесь, читайте, насолоджуйтесь.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up