Що відбувається в Козятинській ОТГ? Оперативна інформація станом на вечір 2 березня

Що відбувається в Козятинській ОТГ? Оперативна інформація станом на вечір 2 березня
  • Міський голова Тетяна Єрмолаєва опублікувала на своїй сторінці в Інстаграм звернення до мешканців Козятинської громади.

  • Публікуємо основні тези та відео 

У місті розгорнули гуманітарний штаб. Він має два центри. Перший центр розташований в Управлінні соціальної політики. Інна Наумова відповідає за збір одягу, взуття, засобів гігієни. Другий центр у другому садочку, де пункт прийомів продуктів. Збір продуктів наразі призупинили, оскільки наявних запасів достатньо для того, щоб харчувати військових. Також козятинчан просять не приносити поки консервацію, тому що є великі запаси.

За цінами на товари першого вжитку у громаді слідкує Держпродспоживслужба. Якщо громадяни вважають, що ціни занадто завищені, їх просять повідомляти про це за номером 098 065 88 44.

Координаційний штаб, який складається із силовиків та правоохоронців збирається кожного дня для того, щоб налагодити роботу. Окремо збирається штаб міської ради, щоб забезпечити у місці функціонування важливих структур - від збору сміття до роботи лікарні.

Відео дня

Усіх мешканців громади просять допомогти в прибиранні стовпів і стін від реклами та оголошень. Також людей просять перевірити, чи немає на газових стояках наліпок.

Мешканців громади також закликають не вестися на фейкові новини, оскільки вони розганяють панічні настрої.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up