Айдарівці протестують під стінами адміністрації Президента на Банковій у Києві

Айдарівці протестують під стінами адміністрації Президента на Банковій у Києві

Вимагають відставки силовиків і відкриття кримінальних справ проти “ЛДНР”

Бійці батальйону "Айдар" перебувають під Адміністрацією Президента на Банковій у Києві.  Це довгострокова мирна акція, яка розпочалася 19 червня. Причина — "терористичне" кримінальне провадження, яке, за попередніми даними, службою безпеки розпочато після того, як місцеві мешканці одного із міст, не підконтрольних на даний час Україні, заявили про обстріли їхніх домівок.

У акції беруть участь і наші земляки. Айдарівці вимагають відставки Голови СБУ Василя Грицака. Присутні і силовики.

Відео дня

Перед цим на допит викликали народного депутата та першого комбата "Айдару" Сергія Мельничука. За його словами, саме Служба безпеки України розпочала це кримінальне провадження проти батальйону "Айдар". Потім сталися сутички із силовиками під Адмінстрацією. Йому перешкоджали пройти до депутатської приймальні. Отож, виникли у протестуючих додаткові вимоги: відставка силовиків та відкриття кримінальних проваджень проти так званих "ЛДНР". Саме такі дії, на думку айдарівців, призведуть до перемоги у цій війні та її завершення.

Учасники мирної акції протесту мають із собою таблички: "Я терорист. Я доброволець. Я захищав Україну. Я не маю УБД. Я не маю державних нагород".

Активістка Лада Соколова написала на своїй сторінці у Фейсбуку:

“Другий день пройшов бiльш-менш спокiйно. Були спроби провакацiй, на якi ми реагували.

Намагались нас вивести на конфлiкт, але в нас мирна акцiя.(поки) Нашi вимоги залишились тi самi, чекаємо гаранта. Навiть дощ не змусив нас роз'iхатись по домiвкам.

Приїздило багато друзiв, пiдтримати морально, фiзично, привозили воду, iжу....навiть бруснику i квiти.

Ми вимагаємо, а де ви?

Грошей у Народу немає, вiн з голоду тихо вмирає???

… Держимся. Позиции укрепляют, подтягивают технику. Просим поддержки. Акция безсрочная. Требования озвучили. Банковая, ждем...

...Криси всюди. Сьогоднi в цьому переконалась ще раз. Гидоти-обертнi у службовiй формi знов сьогоднi трощили нашi намети та били жiнок, затопчуючи ногами, з цього отримували велике задоволення.....

Айдар дав їм вiдсiч, але їм цього замало… Ми вирiшили залишитись пiд адмiнiстрацiєю президента, чекаємо його… Також розраховуємо на вашу пiдтримку. Набридло терпiти, так не можна жити, тiльки разом можна все змiнити.

Чекаємо на Банковiй… Ми тут надовго....Хтось має у домiвцi наводити порядок.”

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up