Скільки нових хворих додалося за останні сім днів

Скільки нових хворих додалося за останні сім днів
Фото ілюстративне
 • Хроніка поширення коронавірусу на теренах колишнього Козятинського району за 14–20 квітня

За останню добу, себто за 19 квітня лабораторії області дослідили 39 зразків, які відібрали у пацієнтів із підозрою на COVID-19. У 30 випадках коронавірус підтвердився. Зокрема, по одному новому хворому додалося на Калинівщині та Хмільниччині (мається на увазі Хмільницький район у його межах до об’єднання з Калинівським та Козятинським).

І хоча на Козятинщині за попередню добу нових хворих не зафіксовано, за останній тиждень інфікованих у нас трохи побільшало. За ці сім днів додалося 7 хворих. Це майже стільки ж, як і минулого тижня. Станом на ранок середи, 20 квітня загальна кількість інфікованих від початку пандемії становить 7297. Кількість летальних випадків не змінилася і залишається на позначці 144. Такі дані наводить Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (8)
 • Валерій Рожновський

  І хто це вже з труни піднявся? Мабутб ріа спить і чатує, коди це згадати про брехню якою знущалося надь людьми!
 • Толян Ільчук

  Коронавірус пропав,Польща відказалася від вакцин якось так)
 • Алина Алина

  Ви не знаєте як нас вже знищити! Вакцина , війна і знову вакцина від барановірусу! Вам самим не набридло? Чомусь за два місяці війни жодна людина не померла від вигаданого вірусу і не захворіла! Чому не знаєте???

  Елена Стецюк reply Алина Алина

  Алина Алина ми ж не барани, будемо боротися

  Алина Алина reply Алина Алина

  Елена Стецюк в цьому ніхто не сумнівається. Кого війна не забере, то вони цим іншим  способом позбудяться. У них всі способи дієві!

  Елена Стецюк reply Алина Алина

  Алина Алина Тому що не кроплять зверху, от і не хворіємо, дякувати Богу. Але ті, що за нас дуже хвилюються скоро почнуть наганяти упущене.
 • Evgeniy Morrison

  Шо опять?

  Наталия Кравец reply Evgeniy Morrison

  Evgeniy Morrison не оп'ять ,а знову! Продовження слідує !

keyboard_arrow_up