Маємо нову смерть через коронавірус

Маємо нову смерть через коронавірус
 • Хоч уся наша увага прикута до війни, пандемія досі триває.

 • Скільки хворих додалося за тиждень на теренах колишнього Козятинського району?

 • Розповідаємо статистику коронавірусу

За даними Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, за минулу добу, себто 8 березня усі лабораторії області дослідили 40 зразків, відібраних у пацієнтів, які мають симптоми коронавірусу. У 31 випадку COVID-19 підтвердився. На теренах колишнього Козятинського району нових хворих за останню добу не додалося. Втім це не значить, що пандемія відступила.

За останні сім днів у чотирьох громадах колишнього Козятинського району додалося 28 нових випадків. Це майже у 2,5 рази менше, ніж минулого тижня. За даними Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, станом на 11 ранку середи, 9 березня загальна кількість випадків від початку пандемії становила 7173.

Та маємо для вас і погану новину. Якщо минулого тижня летальних випадків не додавалося, то зараз маємо іншу картину. Від коронавірусу померла ще одна людина з колишнього Козятинського району. За інформацією Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, станом на зараз маємо 143 летальних впадки від початку пандемії.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (5)
 • Алінка Чогло

  О згадали
 • Маріна Павлюк

  Надіюсь що помер путін
 • Dima Korneive

  Так,харош уже с этой пандемией, уже все убедились,что это фейк...-перестали нас кропить с неба,перестали болеть,за две недели,я ни одного не встретил больного...)

  Dima Korneive reply Dima Korneive

  Елена Стецюк согласен (

  Елена Стецюк reply Dima Korneive

  Dima Korneive це щоб не забували, бо після війни продовжать

keyboard_arrow_up