Сесію закрили передчасно, більшу половину земельних питань навіть не розглянули

Сесію закрили передчасно, більшу половину земельних питань навіть не розглянули
  • На черговій 60 сесії порушували чимало питань.
  • Говорили і про ймовірну затримку зарплат у лікарні наприкінці року, і про перейменування вулиць, і про матеріальну допомогу.
  • Але всіх питань, які готували, так і не змогли розглянути. Чому засідання закрили до того, як вичерпався порядок денний?

Вдруге за місяць депутатський корпус зібрався у сесійній залі. Чергову 60 сесію скликали на п’ятницю, 28 березня. Серед питань, які розглядали депутати на початку засідання, було затвердження фінансових звітів медзакладів громади за минулий рік. Звіт про фінансовий план Центру первинної медико-санітарної допомоги прийняли без вагань, а ось для затвердження аналогічного звіту по Центральній районній лікарні голосів забракло.

Депутат від «Європейської солідарності» Олександр Євтушок зауважив, що на засідання не прийшли представники ані від первинки, ані від лікарні.

— Основним чинником, який спонукав нас до зміни керівництва в ЦРЛ — це систематична невиплата заробітної плати, — сказав Євтушок. — Прозвітували, ніби виплатили заборгованість повністю. Як вона виплатилася, я знаю. Все гарно, але не настільки, як здається вам. Ми до цього питання з невчасною виплатою зарплати можемо повернутися у жовтні, напевно в листопаді і точно в грудні. Якщо не повернемося — честь і хвала керівництву.

Відео дня

Прийняли і нову редакцію статуту комунальної установи «Спортивні споруди Козятинської міської ради», до яких входить стадіон та басейн. Депутат від «Європейської солідарності» Ольга Поліщук нагадала про майданчик для пляжного волейболу на стадіоні.

— Я писала депутатське звернення, мені надали відповідь, що в березні розпочнуться роботи, — сказала Поліщук. — Березень вже закінчується. Я сподіваюся, що той майданчик все таки приведуть до ладу і він буде працювати.

Позафракційна депутат Аліна Діденко, яка також є директором Департаменту гуманітарної політики, що відповідає за освіту та спорт, зауважила — для того, аби привести у відповідність майданчик, потрібно замінити пісок. Наразі готуються до цієї процедури. А в березні не починали, оскільки не було належної температури повітря, адже всі роботи проводитимуться вручну і під відкритим небом.

Затвердили депутати і положення, яке регулюватиме процес перейменування і найменування вулиць, провулків, площ, парків та інших об’єктів у громаді. Перед тим, як приймати рішення, виступив депутат від «Європейської солідарності» Євген Буравський. Він висловився стосовно перейменування вулиць, яке відбулося три роки тому. Нагадаємо, тоді в громаді змінили назву 119 вулиць та провулків.

— Козятин — це місто залізничників, — зауважив Буравський. — Близько семи тисяч працює на залізниці, понад чотири тисячі непрацюючих ветеранів залізничної праці. Вулицю Кривоноса перейменували в Польову. Я прийшов працювати на залізницю в далекому 1967 році, Кривонос тоді був начальником Південно-західної залізниці. Із того часу було лише три начальника залізниці і найбільше для Козятина зробив саме Кривонос. У 1965-66 роках будувалися будинки від залізничної лікарні до нинішньої міської ради, стадіон, басейн — це все теж заслуга Кривоноса. І ми сьогодні перейменували вулицю, яка носила його ім’я, на Польову. Я не кажу, що історію не треба вивчати, але її не треба переписувати.

Після цього обранці внесли зміни в персональний склад виконавчого комітету і перейшли до розгляду питань земельних. Затвердження техдокументації і передачу у власність земельних ділянок вирішили відкласти, тому що у залі було недостатньо депутатів для того, щоб прийняти це рішення.

Депутат від «Слуги народу» Наталія Щербатюк запитала, чи не будуть розглядати питання про виділення матеріальної допомоги. Адже у списку була людина, якій терміново потрібні кошти на лікування. Виконуюча обов’язки міського голови, секретар ради Ірина Репало відповіла, що поки ці питання зняли, щоб їх попередньо вивчила комісія, яка відповідає за надання матеріальної допомоги на багатовартісне лікування.

— У нас відбувається дуже дивна тенденція: на сесії даємо допомогу цьому бігом, цьому треба швидко, а для чого тоді управління соціальної політики з відділом охорони здоров’я і безпосередньо комісією на багатовартісне лікування?! — взяв слово депутат від «Європейської солідарності» Олександр Євтушок, котрий також очолює Управління соціальної політики. — Ви нівелюєте взагалі роботу комісії. Давайте тоді її ліквідуємо Бо це проблемою потім падає на Управління соціальної політики. Ви голосуєте, зрозуміло, що людям допомогти треба. Але скажіть, будь ласка, чому одним так, а іншим ні? Бо хтось когось попросив чи ще якісь зацікавленості? А потім починається найцікавіше. Коли є затверджена процедура виплати. Депутат Щербатюк мені сказала: «Ви робіть свою роботу». Я свою роботу роблю.

— Якщо ви за Щербатюк, то я вам скажу, що ви за ялинки на площі більше виступаєте, ніж за людей, — сказала на це депутат Наталія Щербатюк, взяла свої речі і вийшла з сесійної зали. Про які саме ялинки йшлося — розкажемо трохи згодом.

— Після того, як ви наголосували, починає заступник та інші працівники управління віддзвонювати, просити довідку, — продовжив Євтушок. — Хто проводить оплату? Управління соціальної політики. Кого потім будуть перевіряти? Управління соціальної політики. Відійдіть від практики голосувати в сесійній залі без розгляду відповідної комісії. Для цього придумана процедура і створена відповідна комісія.

Після дискурсу нарешті перейшли до розгляду земельних питань, але чотири з семи рішень не прийняли, тому що один із депутатів оголошував про конфлікт інтересів, а обранців, які залишилися в залі, було вже недостатньо для прийняття рішень.

— Давайте хоч за «Богунію плюс» проголосуємо, бо це гроші в бюджет, — сказала Ірина Репало. Йшлося про проєкт рішення, відповідно до якого за два мільйони мали продати земельну ділянку, на якій побудована «Квара».

Питання поставили на голосування, але голосів забракло. Коли на екрані показали, хто не голосував, виявилося, що утримався депутат від «Слуги народу» Олександр Шумський. Ірина Репало поглянула на депутата, наче хотіла уточнити, чому він утримався.

— Буває, — сказав Шумський.

— Тоді ми закриваємо роботу сесії, — сказала на це Ірина Репало.

Засідання 60 чергової сесії оголосили закритим. Без розгляду залишилися решта питань порядку денного.

 

Читайте також:

Хочуть автостанцію чи парковку. Що з ділянкою біля міської «первинки»?

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (21)
×
0%
  • Валентин Янковенко 31 березня 2025 р.

    Війна - дуже вдалий період для розкрадання і наживи.
  • Людмила Постоюк 29 березня 2025 р.

    Не розумію для чого приховувати коментарі.. нехай люди висловлюють свою думку
  • Oksana Kolomiyets 29 березня 2025 р.

    Головне,що у неї потрійна зарплатня щомісяця,дякуючи депутатам....
  • Сергій Гнаткевич 28 березня 2025 р.

    Два ЗЕбіла це вже сила)

    Марія Олійнічук reply Сергій Гнаткевич Вчора о 00:12

    Наталія Щербатюк

    Марія Олійнічук reply Сергій Гнаткевич Вчора о 00:10

    Сергій Гнаткевич якщо копнути глибше ,то це зробили ще нього,якби в нас були президенти які не набивали собі торби а думали про державу ,то може цього не було б,Ви весь час про шашлики,а в чому виноваті шашлики,от якби не їв шашликів ,то й війни б не було, так?

    Сергій Гнаткевич reply Сергій Гнаткевич 31 березня 2025 р.

    Наталія Щербатюк ага, скажіть ще що це кацапське іпсо

    Сергій Гнаткевич reply Сергій Гнаткевич 31 березня 2025 р.

    Марія Олійнічук

    Сергій Гнаткевич reply Сергій Гнаткевич 31 березня 2025 р.

    Марія Олійнічук

    Наталія Щербатюк reply Сергій Гнаткевич 31 березня 2025 р.

    Марія Олійнічук це боти!Не звертайте уваги.То їхня робота.Вам дякую за підтримку

    Марія Олійнічук reply Сергій Гнаткевич 31 березня 2025 р.

    Сергій Гнаткевич а Вам куди небудь приплести Зеленського,ти хоч половину зробив те, що він зробив для України,до чого тут Зе?
keyboard_arrow_up