Задай запитання землевпоряднику міськради Марині Софіюк

Задай запитання землевпоряднику міськради Марині Софіюк

Споглядаючи на публікації “RIA-Козятин”, що викликали обговорення у доволі малого кола читачів мешканців міста Козятина, які несуть в собі передбачуваність подій, стає сумно. Це публікація, наприклад, “Козятин, як місто, зникне. Його поглине індустріаліза́ція” від 12 листопада 2018 р. Влада Лісового https://kazatin.com/Podii/kozyatin-yak-misto-znikne-yogo-pogline-industrilizatsiya-10740569.html

Сміятись нам чи плакати, пакувати речі, продавати квартиру, імігрувати з Козятина? Основа інформації закладена в посадовця міської ради Козятина. Посада ця називається “начальник відділу земресурсів”,  а на ній пані Марина Софіюк.

Зі старту нам відомо, що в межах міста вокзали, споруди, рельси знаходяться на землі, яка передана ВР України на постійне користування укрзалізниці. Тенденція така: тепер, щоб заперечити, у  громади є лише один метод заперечення: в прямому смислі слова лягти на рельси. Все інше — з категорії “бла-бла-бла”.

Форми протесту що стають чисельними в Україні.Горить танк а Bentley в Украині тим білше

Відео дня

Роками, десятиліттями орендні умови землі міською радою зменшувались. Тепер вони смішні. Не смішно громаді та місцевому бізнесу. Замість створення ресурсу накопичення для майбутніх поколінь (щоб, коли в дупу клюне жарений півень). За хабарі, за недбалість, професійну непридатність чиновники дозволили залізниці вносити певні фінансові допомоги місту і за це орендну плату постійно зменшували. І тепер вона реально смішна і примітивна, її не зручно навіть називати. Всіх мешканців міста принизили і переступили. Знехтували городян навіть через майбутнє тих, хто міг би тут жити з покоління в покоління.

 

Після протесту пасажирів «Львівська залізниця» змінила графік курсування приміських потягів

Як нагнули укрзалізницю .Місце події  Львів
https://zaxid.net/news/

Як її зменшили і чому? Спитаємо у нинішнього мера, хоча із-за його вульгарного популізму, відповіді, передбачаю, не отримаємо. Але дані, якими оперує пані Марія Софіюк, не носять грифу “таємно” або “для службового користування”. Перпеконаний, що відбудеться брифінг, до якого маєте можливість долучитись, поставиивши питання, на які вона має дати відповідь.

Для прозорості свої питання надсилайте на “гарячу лінію” газети “RIA-Козятин” по тел. (068) 308 01 25. Або на вайбер в групу “Козятин.ком”, що на номері (095) 93-62-734.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (3)
 • Анонім

  Ну Лісовий! Щиро кажу - браво! Гаряча тема.
  До питання: а чи є землі громади, що знаходяться у користуванні Укрзалізниці (і не тільки залізниці) в належному правовому полі (чи обліковані вони? чи сплачується аренда?) додайте ще питання: а чи відрегульовано питання чіткого розмежування земель району та міста? Ще кілька років тому були "сірі" ділянки.
  Чи є земельні ділянки громади, які можна реалізувати у приватну власність на відкритих торгах, чи така робота планується/ведеться?
  Чи є земельні ділянки в межах міста, які занедбані та їх правовий статус не врегульовано, що планується робити?
 • Влад Лісовий

  Найперше що необхідно знати за недобудову в центрі міста.Там три об'єктів.Земля чия вона.Свайне поле.Жилий будинок.Третій об'єктів вірніше четвертий це приміщення що на землі що прилягає справа до будови.Це явно вкрадена земля у громади.Вкрадцть ще яку
 • RIA-Козятин

  Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up