Творчість недоспаних ночей

Творчість недоспаних ночей

У вівторок в Музеї історії Козятина відкрилася персональна виставка молодого талановитого козятинського художника Володимира Мазуркевича

Завітали поздоровити митця його мати Світлана Василівна, друзі, учні школи №1, де колись навчався Володимир, депутати та представники громадськості. Зокрема, був присутній молодий політик, координатор Руху нових сил Саакашвілі на Козятинщині Геннадій Мудрий, який вітав молодого художника.

Було сказано багато теплих слів та побажань. Директор музею Лілія Макаревич розповіла присутнім про становлення Володимира, як художника. Козятинська співачка Віталіна Большанек виконала зворушливу пісню.

Триватиме виставка до 27 жовтня. Картини нашого земляка вражають глибиною. Здається, що можна увійти в намальований пейзаж і прогулятися дивними краєвидами. Позитивна енергетика так і лине від робіт Володимира.

Відео дня

Художник розповідає, що зазвичай пише картини вночі — краще виходить зосередитися на творчому процесі. Недаремно виставка має назву “Творчість недоспаних ночей”.

Виявляти зацікавленість та талант до малюванням Володимир почав з дитинства. Ходив у Центр дитячо-юнацької творчості. З 1-го по 4-й клас навчався в школі №4.

Першим вчителем з образотворочого мистецтва у Володимира була Наталя Дундіна.

У 2009 році хлопець закінчив художній клас при Козятинській музичній школі. З 5-го по 9-й продовжив навчання в школі №1. Після її закінчення вступив до Вінницького Вищого художнього професійно-технічного училища №5 на спеціальність художник-оформлювач. У 2012 році продовжив навчання у Вінницькій філії Київського національного університету культури і мистецтв за спеціальністю дизайнер середовища.

Картини Володимира користуються попитом. Одну картину придбали поціновувачі живопису з Ізраїлю, ще одну — з США. Володимир дуже шкодує, що зараз доводиться більшу частину картин писати під замовлення.

— У мене надзвичайно багато ідей і планів, але так не вистачає часу! — каже художник.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up