Помер ветеран Другої світової війни Степан Шостак

Помер ветеран Другої світової війни Степан Шостак
  • У четвер, 17 березня йому мало б виповнитися 96 років

Відійшов у вічність Степан Шостак, мешканець смт Бродецьке, який пройшов Другу світову війну. Ветеран помер ще 5 березня, втім про його смерть стало відомо лише вчора. Про те, що не стало шанованої в селищі людини, повідомили у групі Глуховецької об'єднаної територіальної громади.

Степан Шостак народився у Бродецькому. У 1944 році його мобілізували на фронт. Він був у лавах 1-го та 2-го Українських фронтів, брав участь у боях на річці Одер.

Відео дня

Нашого земляка нагородили орденом Вітчизняної війни ІІ ступеня, медалями "За відвагу" та "За перемогу над Німеччиною". Сьогодні, 17 березня йому мало б виповнитися 96 років.

У коментарях під новиною люди висловлюють свої співчуття. Хто знав ветерана особисто, пишуть, що він був хорошою людиною

"Він був хорошою та чуйною людиною. Вічна пам'ять та царство небесне ветерану", - пише в коментарях Таня Попович.

"Він розповідав про війну неохоче, казав, не дай Бог, щоб вам прийшлось те пережити, що ми пережили. І голод, і холод. Був відважний, про що свідчать бойові нагороди. Бог нагородив його довгим життям, проживши майже 96 років. Незважаючи на теперішню ситуацію в країні, багато односельців прийшли провести в останню путь нашого шановного дідуся Степана. Вічна пам'ять і Царство Небесне. Пам'ять про Вас залишиться в наших серцях", - написала в коментарях Зінаїда Богачук.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (2)
  • Олег Петров

    Упокій Господи душу спочилого раба твого і даруй йому Царство Небесне. Амінь
  • Геннадий Ткачук

    На одного журавля тепер в небі буде більше …світла пам’ять герою

keyboard_arrow_up