Під вінець — без свідків і поцілунків + ОПИТУВАННЯ

Під вінець — без свідків і поцілунків + ОПИТУВАННЯ
  • Карантин — не перепона для закоханих, які вирішили поєднати свої життя.
  • У РАЦСах продовжують реєструвати шлюби, щоправда ця процедура зазнала істотних змін.
     

Відділ реєстрації актів цивільного стану для відвідувачів закритий, але необхідні процедури там проводять за попередньою реєстрацією. Це стосується і одруження.

Наречений та наречена спершу мають подати заяву. Це можна зробити онлайн на спеціальному сайті, якщо у вас є електронний цифровий підпис. Після цього треба зателефонувати до Козятинського міськрайонного відділу РАЦСу, щоб перевірити, чи надійшла до них заява. І, звісно, сплатити державне мито.

У день шлюбу до РАЦСу йдуть лише молодята, обидва у рукавичках та масках. І жодних свідків. Як повідомили нам у місцевому РАЦСі, зараз за законом свідки взагалі не обов’язкові під час цієї процедури. Таким чином на розписі присутні лише три особи: наречений, наречена та працівник РАЦСу, який реєструє шлюб.

Відео дня

Цілуватися під час розпису також зась — маски знімати не дозволяється.

Послуга урочистого розпису наразі недоступна до завершення карантину.

— Люди дзвонять, вони питають, але на майбутнє, не саме на час карантину, — кажуть у Козятинському міськрайонному відділі РАЦСу. — Такого не було. У нас було розпорядження про те, що жодних урочистих реєстрацій.

Із початком введення карантину у нашому РАЦСі шлюбів стали реєструвати менше.

— Більше десь в селах розписуються. Якщо раніше більше було у нас, то зараз більше розписуються в сільських радах, — кажуть у РАЦСі.

Опитування

Чи стали б ви брати шлюб під час карантину?

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up