Новий головний лікар почав з вирубки дерев
Біля колишньої вже районної лікарні зріжуть 64 дерева!
Дозвіл на знищення дерев у міської ради запросив новий головний лікар лікарні відновного лікування Олександр Євтушок. Мовляв, вони сухі, а значить – аварійні.

Спеціально створена комісія обстежила більше 80 дерев біля лікарні. За висновком, у 47 – сухостійний стан, стовбурна гниль або небезпечний нахил над будівлями, ще 10 – ростуть у зоні повітряних електромереж, 7 дерев стоять близько біля будівель і руйнують фундамент.
Екологи дали “добро” зрізати 64 (!) дерева.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
-
козятинецьТ. Шевченка без особливого перебільшення можна вважати "батьком" української національної ідеї сформованої в традиційній для цивілізованої Європи формі. -
Michael DubchenkoКакому то падле нечем палить)