Гніздо відновили, але, на жаль, лелеки вже полетіли

Гніздо відновили, але, на жаль, лелеки вже полетіли

Михайло Буравський взяв ініціативу по відновленню домівки безхатченкам

Газета “RIA-Козятин” розповідала про ситуацію з лелечим гніздом на розі вулиць Матросова і Трудової. Старе гніздо впало, а нове ніхто з представників місцевої влади встановити не хотів. Куди тільки не зверталися стурбовані долею лелек люди! До пожежників, у “Відродження”, до РЕМівців, міського голови, секретаря міськради, до свого депутата Таїси Радіної… Усюди отримували відмови або пусті обіцянки.

Та все ж світ не без добрих людей! Рятівник знайшовся! Начальник станції Євген Буравський перейнявся проблемою. Минулої п’ятниці організував людей, які укріпили стовп та почепили на ньому новеньке гніздо!

До редакції завітала жителька вулиці Матросова Галина Коломієць. Зі слізьми вдячності розповіла про цей добрий вчинок Михайла Буравського.

Відео дня

— Дякуючи вашій газеті та пану Михайлу лелеки нарешті отримали дім! — розчулено каже жінка. — Одне трохи засмучує — поки що пернаті не повернулися до гнізда. Можливо, вони вивели потомство в іншому місці. Але впевнена — птахи повернуться на своє рідне місце. Ми їх з нетерпінням чекаємо!

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up