Діка забрали, а колишній господар, на жаль, помер

Діка забрали, а колишній господар, на жаль, помер
  • Два дні тому ми повідомляли про те, що для п’ятирічного собаки шукають нового господаря, бо чоловік, який тримав вдома песика, опинився у лікарні у важкому стані.

  • Фінал цієї історії і радісний, і дуже сумний водночас, бо у нову сім’ю Діка таки прилаштували, а от 62-річний Олександр, у якого жив пес, відійшов на той світ.

Нового господаря для Діка вдалося знайти за рекордно короткий термін. У той же день, коли вийшов свіжий номер нашої газети, знайшлися люди, які захотіли забрати собаку до себе. Про це нам розповіла Валентина, сестра Олександра, який тримав вдома песика. Нагадаємо, Діку довелося шукати нову родину через те, що його господар Олександр переніс крововилив у мозок і опинився у лікарні.

— Хотіла вам дуже подякувати, бо вчора ми пса віддали. І вчора пса віддали і вчора помер брат, — каже Валентина, не стримуючи сліз. — Оце ми приїхали за ним у Вінницю з сином. Похорон завтра буде.

Жінка каже, що про смерть брата стало відомо, щойно забрали собаку. Діка завезли на село.

— Собака був такий агресивний, він, бідний, не знав, що це робиться, — каже Валентина. — То не могли його забрати. То ми викликали додому лікаря. Лікар усипив його і так вони забрали його сплячого. Я вже казала, як він пробудеться там, але лікар їх вчив, як приручити його, тлумачив.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up