У школі-гімназії-дитячому садку відбувся квест
- Захід приурочили до Дня української писемності та мови.
- Про це повідомляють на сторінці навчального закладу у Фейсбук.
У вівторок, 9 листопада був День української писемності та мови. Того дня школярі писали всеукраїнський диктант, а у школі-гімназії-дитячому садку імені Підгорбунського організували також квест. До нього долучилися учні 7-9 класів.
"Школярам необхідно було пройти 5 станцій з логічними іграми з української мови та літератури: ребусами та загадками. Скласти акровірш про мову. Підготувати постер. Діти були активними учасниками. Швидко виконували завдання. Дізнались багато нової інформації про Нестора- літописця", - йдеться на сторінці навчального закладу у Фейсбук.
Перемогли учні 7-А класу.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.