Хто очолив новостворений департамент гуманітарної політики
-
Замість управління освіти та спорту у Козятинській громаді тепер буде Департамент гуманітарної політики.
-
Новий підрозділ міської ради вже зареєстрували і призначили директора.
-
Розповідаємо, хто це
Ми вже повідомляли, що тиждень тому під час 54 чергової сесії, яка відбулася у п’ятницю, 15 листопада, депутати Козятинської міської ради вирішили ліквідувати Управління освіти та спорту. Утримався тільки Дмитро Хавронюк, депутат від «Української стратегії Гройсмана», Олексій Каратєєв від «Партії Вінничан» не голосував, решта 18 депутатів були «за».
Підрозділ, який проіснував протягом 23 років і керував закладами дошкільної та загальної середньої освіти Козятина, а останні чотири роки не тільки міста, а й чотирнадцяти сіл, які увійшли до об’єднаної територіальної громади, зовсім скоро відійде у небуття — процедуру ліквідації вже запустили, про що свідчать дані з аналітичної системи YouControl. Управління освіти та спорту Козятинської міської ради перебуває у стані припинення з середи, 20 листопада.
Просто ліквідувати підрозділ, якому були підзвітні більш ніж два десятки шкіл, дитячих садочків та закладів позашкільної роботи депутати не могли. Тож замість управління освіти та спорту вирішили створити Департамент гуманітарної політики. У його складі будуть відділ освіти та відділ молоді і спорту. Поки що штатна чисельність департаменту налічуватиме сім осіб. Це будуть директор департаменту, заступник директора, начальник відділу освіти, начальник відділу молоді і спорту та три головних спеціаліста (двоє — у відділі освіти, один — у відділі молоді та спорту). Про це свідчить проєкт рішення, за який голосували депутати.
Новостворений Департамент гуманітарної політики уже зареєстрували — підрозділ офіційно існує з середи, 20 листопада. Директора також призначили. За даними аналітичної системи YouControl, Департамент гуманітарної політики очолила Аліна Діденко, депутатка Козятинської міської ради нинішнього, тобто восьмого скликання.
На вибори, які відбулися у 2020 році, Аліна Діденко балотувалася у депутати міської ради від партії «Опозиційна платформа — за життя». Пізніше вийшла з фракції і стала позафракційною.
До того, як Аліну Діденко призначили директором новоствореного Департаменту гуманітарної політики, вона вже працювала у Козятинській міській раді. Очолювала Відділ по взаємодії зі старостинськими округами Козятинської громади.
Ще раніше Аліна Діденко була начальником відділу освіти Козятинської районної державної адміністрації. За даними аналітичної системи YouControl, вона очолила районний відділ освіти у 2009 році і керувала ним до кінця березня 2021-го, допоки підрозділ не почали ліквідовувати, позаяк Козятинський район увійшов до Хмільницького району.
Читайте також:
У «Чистого міста» новий очільник
У Козятині новий начальник поліції — підполковник Олександр Павлик
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
Побратим
Очільницю районної освіти Аліну Діденко взяли під домашній арешт
4 червня 2020 р. Інформагентство RIA
Очільницю районної освіти Аліну Діденко взяли під домашній арешт
Аліна Діденко, начальниця відділу освіти Козятинської РДА. Суд присудив їй як запобіжний захід нічний домашній арешт
Резонанс. Вінницький міський суд ухвалив рішення посадити під домашній арешт Аліну Діденко, начальницю Відділу освіти Козятинської РДА. Чиновницю підозрюють у розкраданні бюджетних коштів. Про це йдеться в ухвалі суду на порталі Єдиного реєстру судових рішень
Аліні Діденко повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення 23 квітня. А вже 30-го Вінницький міський суд провів засідання у цій справі.
У тексті судової ухвали йдеться про те, що чиновниця, змовившись із директором ТОВ БК «Пегас» та інженером технічного нагляду, впродовж 2017-2018 років заволоділа коштами з бюджету, які виділили на проведення капітального ремонту та реставрації (реконструкції незавершеного будівництва) «Районного спортивного комплексу».
Двоповерховий Районний спорткомплекс зареєстрований за адресою: Довженка, 107. У 2008 році недобудовану будівлю передали на баланс районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос». Того ж року виготовили проектно-кошторисну документацію і почали роботи з будівництва. Але їх довелося призупинити через брак грошей.
Три роки тому районна рада подала проект реконструкції спорткомплексу на конкурс фонду регіонального розвитку. Його визначили переможцем з-поміж інших проектів. У реєстраційній картці проекту зазначалося, що будівля готова на 70%.
Було передбачено, що після реставрації ДЮСШ «Колос» переїде в оновлений спорткомплекс. Тим самим відпала б потреба платити за орендоване приміщення. А також у планах було впровадити у «Колосі» платні послуги.
Керівником проекту визначили Аліну Діденко, начальницю Відділу освіти РДА. У судовій ухвалі вказано, що 22 жовтня 2017 року вона уклала з директором «Пегаса» договір на капітальний ремонт і реставрацію спорткомплексу на суму 3 мільйони 849 тисяч. Фірма-підрядник зобов’язалася з жовтня по грудень 2017 року виконати роботи з реконструкції Спортивного комплексу Модульна транспортабельна міні-котельня.
У грудні 2017 року «Пегас» пред'явив Відділу освіти РДА акт приймання виконаних робіт за грудень на суму 784 тисячі 761 гривню. Директор відділу освіти РДА та інженер технічного нагляду його підписали. Хоча роботи фактично виконані не були. Це підтверджує висновок експерта від 21 червня 2019 року.
Після підписання акту приймання виконаних робіт, Відділ освіти перерахував на рахунок «Пегаса» кошти. Таким чином слідство встановило, що фірма-підрядник заволоділа частиною бюджетних грошей, а Аліна Діденко внесла до офіційного документа завідомо неправдиві відомості.
У листопаді 2018 року директор відділу освіти РДА знову уклала договір підряду з тією самою фірмою на капремонт і реставрацію спорткомплексу. Цього разу на суму майже 1,4 мільйона гривень. «Пегас», Відділ освіти РДА та інженер технагляду знову підписали акт приймання виконаних робіт за грудень 2018-го, цього разу на суму 1 мільйон 396 тисяч 169 гривень. Хоча роботи не були виконані у повному обсязі. У експертних висновках зазначено, що вартість невиконаних робіт становить 313 тисяч.
Геннадий Ткачук reply Побратим
Побратим reply Побратим
Геннадий Ткачук reply Побратим
Олег Козачук
Тетяна Каліщук Драбенюк