Інтернет-шахраї придумали ще одну схему. Небезпечна SMS-розсилка

Інтернет-шахраї придумали ще  одну схему. Небезпечна SMS-розсилка

Центр протидії дезінформації при РНБО України попереджає про черговий різновид інтернет-шахрайств:  SMS-розсилка на телефон із повідомленням про нарахування грошей

Українцям почало надходити повідомлення на телефон із текстом: «Vam narahovano Groshovadopomoga PB24 6500. Zarahuvatu…» і далі йде посилання. У жодному разі не переходьте за цим посиланням! Є великий ризик того, що ваш телефон буде зламано. 

«Будьте уважні! Якщо ви замовляли послугу отримання одноразової грошової допомоги у розмірі 6500 грн через застосунок «Дія», очікуйте сповіщення про нарахування грошей у застосунку того банку, клієнтом якого ви є. Нагадаємо, що сповіщення про нарахування грошей не містить жодних посилань, а лише текстову інформацію. – йдеться у повідомленні Центру протидії дезінформації при РНБО України» – Не переходьте за будь-якими сумнівними посиланнями, не перевіривши їх. Завжди краще зателефонувати на гарячу лінію тієї установи, від якої ви отримали повідомлення, та перевірити справжність отриманого сповіщення.» 

Читайте також:

Відео дня

Поліцейські викрили злочинну групу телефонних шахраїв. Серед спільниць — 42-річна козятинчанка

Обережно! Шахраї придумали аферу про «1000 гривень COVID-виплат»

Каже, що її бабусю ошукали на кілька тисяч гривень

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up