Про необґрунтоване підвищення цін можна повідомляти через бот

Про необґрунтоване підвищення цін можна повідомляти через бот

Бюро економічної безпеки України запустило Телеграм бот для прийому повідомлень про необґрунтоване підвищення цін .

БЕБ звертається до громадян, яким відомі випадки необґрунтованого підвищення цін на житло для переселенців, товари повсякденного вжитку чи послуги, повідомляйте про це через бот https://t.me/StopOverpriceBot .  Не забудьте детально описати ситуацію: вкажіть  місто, адресу, дату і час події. За можливості додайте фото/відео події.  

Бюро економічної безпеки України консолідує інформацію щодо необґрунтованого підвищення цін на проживання, товари та послуги зі сторони недобросовісних підприємців та компаній.  На електронну скриньку [email protected] отримано більше сотні повідомлень від громадян, які, в основному, стосуються підвищення цін на продукти харчування та житло. Найбільше повідомлень надійшло з Львівської області. 

 Всі звернення одразу фіксуються та опрацьовуються. Також представниками БЕБ налагоджено співпрацю з ОДА, меріями, Національною поліцією, Держпродспоживслужбою та місцевими Територіальними Оборонами. До осіб, які вирішили нажитися у воєнний час вживаються необхідні заходи.   

Відео дня

Для зручності користувачів та з метою оперативного реагування, БЕБ розроблено Телеграм бот: https://t.me/StopOverpriceBot

Днями, нагадаємо, Козятинське управління Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області звернулося до підприємців і наголосило  на необхідності дотримання вимог чинного законодавства з питань ціноутворення.

Читайте також:
Що робити при бойових діях і як надавати допомогу пораненим

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up