Негода повалила дерева на стадіоні (ФОТО)

Негода повалила дерева на стадіоні (ФОТО)
  • Таке ми побачили сьогодні, 9 липня під час прогулянки до Міського стадіону.

Коли ми йшли берегом вздовж Водокачки, нашу увагу привернула одна верба. Величезна гілка відкололася від товстого стовбура дерева і впала у річку.

Негода повалила дерева на стадіоні (ФОТО), фото №1 на сайті 20minut.ua

Ця верба росте навпроти костелу.

Негода повалила дерева на стадіоні (ФОТО), фото №2 на сайті 20minut.ua

Місце, де відкололася гілка

Ми зупинилися, щоб зробити кілька світлин, і рушили на острів. Перейшли через місток, пішли повз стадіон і тут застали схожу картину. Одне з дерев щось розкололо надвоє.

Негода повалила дерева на стадіоні (ФОТО), фото №3 на сайті 20minut.ua

З іншого відвалилася гілка і впала, перекривши цим самим прохід.

Негода повалила дерева на стадіоні (ФОТО), фото №4 на сайті 20minut.ua

Негода повалила дерева на стадіоні (ФОТО), фото №5 на сайті 20minut.ua

Перед нами йшли жінка з чоловіком. Вони з дитиною у візочку прогулювалися островом. Чоловік мусив брати візочок на руки, бо інакше пройти не можливо.

Негода повалила дерева на стадіоні (ФОТО), фото №6 на сайті 20minut.ua

Поруч ще одне дерево. Тут гілка впала на волейбольний майданчик, що на стадіоні.

Негода повалила дерева на стадіоні (ФОТО), фото №7 на сайті 20minut.ua

На березі острова ми побачили ще одне дерево, від якого відкололася гілка.

Негода повалила дерева на стадіоні (ФОТО), фото №8 на сайті 20minut.ua

Імовірно це наслідки негоди, що вирувала у Козятині у вівторок, 7 липня. Можливо в дерева влучила блискавка, або ж їх повалив сильний вітер.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ghoust
    Шановні кореспонденти РІА! Ви якщо пишете щось, то називайте речі своіми іменами. Ну яка там "гілка" дерева на останньому фото? З верби ще можна сказати "гілка" відкололась, хоч вона таки величезна і скоріше нагадує стовбур, а от у інших випадках радше стовбури повідколювались - так-так, дерева часто бувають не з одним стовбуром і рости інший стовбур може не обов'язково від землі, часто основний стовбур може ділитись на декілька на висоті кількох метрів над землею, формуючи крону. Тому якщо воно росло більш-менш вертикально доверху - то це таки відколотий ствол, а не "гілка".... Хоча, на такі тонкощі звичайному читачу і начхати....

    Тепер щодо того, що вони тупо валяються під ногами.... От скажіть, якби я, звичайний містянин, з'явився там з бензопилою і почав прибирати ці "гілки"-стовбури - чи не нагодилась би тут таки поліція, екоінспекція та "стурбовані громадяни", які не те що не дали б прибрати це неподобство (забравши собі на дрова), а і конфіскували б мій агрегат? Тому воно і валятиметься, поки комунальники не спроможуться прибрати.... Простому люду ж зась - це ж гілки міста, так би мовити, у них є "хазяїн"

keyboard_arrow_up