Спеціалісти перевіряли якість дорожнього покриття на Куликівського
- Чи виявили порушення?
Перед Новим роком дорожня лабораторія перевірила якість покриття на вулиці Куликівського, де з осені 2021-го триває капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару. Про це повідомили на сторінці міської ради у Фейсбук.
"Для перевірки якості використаних матеріалів, управлінням житлово-комунального господарства було замовлено послуги дорожньої лабораторії. Державне підприємство «Дорожній науково-технічний центр» відібрало 6 проб (кернів). За результатами дослідження відібраних проб встановлено, що асфальтобетонне покриття за визначеними показниками відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.7-119:2011.
Виявлені недоліки, такі як нерівність та руйнування дорожнього покриття та тротуару, не оплачувались та будуть виправлені за сприятливих погодних умов", - пишуть на сторінці Козятинської міської ТГ.
Як йдеться в дописі, за кошти міського бюджету на Куликівського зняли старий асфальт, лінії електропередач і бордюри, встановили нові стовпи і світильники, майже 4 кілометра бордюрів, влаштували основу тротуарів і з'їздів, розлили 5,5 тонн в'яжучих матеріалів. А за кошти державного бюджету зробили нове дорожнє покриття площею 9737 квадратних метрів, нанесли дорожню розмітку і встановили бордюри довжиною майже 1 кілометр. Ремонтні роботи продовжаться і в 2022 році.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
Юрій Тучак
Як таку ділянку дороги робити чотири місяці? Я їздив, дивився і думав "Це мої податки, це наші податки, ЦЕ НАШІ ГРОШІ!!! НАШІ!!! НЕ ЧУЖІ А САМЕ НАШІ!!!!! І їх просто зарили в землю. Те що робилося як не буть бачив не тільки я, бачили всі в кого є очі. Не бачили тільки ті хто має платити НАШІ податки за це. Мабуть є в цьому чималий інтерес для когось. Чому роками ту ділянку латали як не буть і через малий проміжок часу бкли ями. Як зараз можна прийняти цю роботу. Цікаво глянути на кошторис. Яка товщина шару щебеню закладена. Як трамбується, якою технікою, який коєфіцієнт ущільнення грунту і щебня повинен бути і чи є він такий. Хто перевіряв, хто робив. Товщина асфальтового покриття і т. д. Але це не цікаво. Комусь. Якби людина прийшла в магазин у купувала пальто з дирами, а їй сказали що вы купіть а потім ми нашиїмо "лаки " і все ок. Миб купили пальто. Мабуть ні. Бо то є наші гроші. А дорога вона.....
Чому не зробити раз і на 20-30 років. Щоб дітям не було соромно їздити по ямам і калюгам!!! Скільки можна латати одне і теж кожен рік і на мати нічого. А є місця які утопають в болотах і ямах. Село Козятин, "посьолок". Там споконвіку асфальту ніхто не бачив. Вмросли і зістарились покоління а доріг немає І НІКОЛИ НЕ БУДЕ !!! Чому? Бо кожен рік списують гроші на одні і ті ями. Хто пам'ятає яму на "хитрому" навпроти аптеки? Її латали восени. І що? Та сама яма є!!!! І її треба знову латати. А потім знову. Знову. Чому ми не можемо як люди жити? Молодь тікає з міста, хто побував за кордоном, не хоче повертатись в це болото. Одна влада сліпа і глуха вдасться до якихось досягнень.
Чому ми такі убогі?
Чому?!!!!!!!!
Stepan Petrenko
і встановили бордюри довжиною майже 1 кілометр ???????
Дмитро Анатолійович Поліщук
Читач53