«Укрпошта» просить допомогти з вибором тематики нової марки (ОПИТУВАННЯ)

«Укрпошта» просить допомогти з вибором тематики нової марки (ОПИТУВАННЯ)

На вибір «Укрпошта» пропонує варіанти з путіним, червоною калиною, песиком Патроном та популярними висловами. Дізнавайтеся де та як проголосувати за наступну марку.

«Русскій воєнний корабль, іді…!» стала першою поштовою маркою, випущеною в умовах воєнного стану. Її розібрали з шаленою швидкістю. На марці зображено морського піхотинця у військовому вбранні з опущеною зброєю в руках, який дивиться на російський крейсер вдалині. Випуск марки тиражем в 1 мільйон примірників прийшовся на 12 квітня. А вже 13 квітня флагман флоту рф «Москва» пішов на дно, підбитий українськими «Нептунами». В соцмережах марку «Русскій воєнний корабль, іді…!» почали називати пророчою. Протягом тижня було розпродано 700 тисяч екземплярів марки. Другий варіант марок має назву «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!» Його планують випустити тиражем у 5 мільйонів. 

В «Укрпошті» задумались над наступним, третім, випуском. Він відбудеться вже у червні-липні 2022 року. Підготували 5 варіантів майбутньої марки. Зображень не показують, та вказують тематику кожної з них. Серед них, можливо, черговий «пророчий» вислів, песик Патрон, якого вже встигли полюбити українці, перший рядок патріотичної пісні та особливо популярні у 2022 українські вислови:

 • Героям Слава!
 • путін, москва палає, Гаага чекає
 • Песик Патрон з ДСНС
 • «Ой у лузі червона калина...»
 • Доброго вечора, ми з України

Аби визначитися з дизайном, в поштовій службі запустили голосування. Кожен може долучитися. Офіційне голосування проходить у застосунку «Дія» (розділ «Опитування») та соцмережах «Укрпошти»: Facebook, Instagram, Telegram. Запевняють, що голоси будуть враховані зі всіх офіційних джерел. 

Відео дня

Голосування триватиме до 21 травня. А вже 22 травня обіцяють оприлюднити, який варіант найбільше сподобався українцям. 

А ви голосуватимете за нову воєнну марку? Який варіант вам до вподоби? 

Опитування

Якою має бути третя воєнна марка «Укрпошти»?

Читайте також:

Киянка, яка знімала популярні шоу та серіали, оселилася у Глухівцях

Самгородчан просять забрати бджоли — кропитимуть поля

 

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (2)
 • Roxana Raven

  Вибачаюсь цей коментар був назначений  для іншої інформації, надіслала помилково!
 • Roxana Raven

  А друга і третя група інвалідності не потребує гуманітарної допомоги??? Чи вони не люди? У мене бабуся інвалід третьої групи пінсіонер, ніодного разу не получала ніякого пакунка! Навіть чомусь її не згадають в "день інвалідів" а вона була би і рада получити хочаб якусь допомогу! Живе в скруті! Я зрозуміла, якщо щось навіть людям з інвалідністю перепаде, то тільки або на словах або для піару! Ганьба!

keyboard_arrow_up